پورزادی با اشاره به زیرساخت‌‌‌های ایجاد شده در کیش و محدودیت زمین در جزیره، ضمن استقبال از عملیاتی شدن تفاهم‌نامه‌‌‌های دو طرف با هدف کارآفرینی و کمک به اقتصاد کشور، کیش را بستری مناسب برای فعالیت‌های مشترک دانست و گفت: با توجه به استقبال شرکت‌های دانش‌‌‌بنیان از مرکز نوآوری کیش و تقاضاهای متعدد، برای استقرار و فعالیت شرکت‌های مورد نظر هیچ محدودیتی وجود ندارد و انجمن مدیریت جهادی کشور می‌تواند در این زمینه همکاری کند. وی ادامه داد: جزیره هندورابی یک جزیره بکر با فرصت‌‌‌های بی‌‌‌نظیر سرمایه‌گذاری است که در حال اضافه شدن به زنجیره گردشگری کیش است. این فرصت مناسبی برای سرمایه‌گذاری در منطقه است.

پورزادی با استقبال از هرگونه سرمایه‌گذاری که منجر به تبدیل کیش به کانون رویداد گردشگرپذیر شود؛ گفت: سازمان منطقه آزاد کیش برای رونق اقتصادی و رشد و توسعه کیش، برنامه‌‌‌های متعددی را برای رفع موانع سرمایه‌گذاری در دستور کار قرار داده است. محمدحسین سپهر، رئیس هیات‌مدیره انجمن مدیریت جهادی کشور نیز با اشاره به نحوه شکل‌‌‌گیری این انجمن گفت: پیرو رهنمودهای مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۵ پیرامون به‌کارگیری مدیریت جهادی در کلیه امور مدیریتی کشور، «انجمن مدیریت جهادی کشور» به عنوان تشکلی مردم‌نهاد شکل گرفت. وی رویکرد این انجمن را کمک به مدیریت موفق جهادی در عرصه‌‌‌های مختلف، شناسایی مدیران جهادی، تقویت و توانمندسازی مدیران، شناسایی طرح‌‌‌هایی که نیاز به حمایت دارند و تسهیل‌‌‌گری و پشتیبانی از کارآفرینان، همگرایی و هم‌‌‌افزایی نهادها و سازمان‌های دولتی با فعالان اقتصادی بخش خصوصی و رفع موانع و مشکلات آنان اعلام و بر همکاری این انجمن با سازمان منطقه آزاد کیش در زمینه‌‌‌های مدنظر این سازمان تاکید کرد.

رئیس هیات‌‌‌مدیره انجمن مدیریت جهادی کشور با تشریح ظرفیت‌‌‌های این انجمن، خواهان معرفی ظرفیت‌‌‌ها و بسته‌‌‌های سرمایه‌گذاری در کیش شد و مراتب آمادگی انجمن، بر بسط و گسترش همکاری‌‌‌های دوجانبه را اعلام کرد. سپهر با انتقاد از برخی موانع داخلی در حوزه تولید و کارآفرینی اظهار کرد: قوانین دست‌وپاگیر و روند طولانی صدور مجوزها در کشور، تولید و سرمایه‌گذاری را تحت‌تاثیر قرار داده، از این رو ضمن رفع این کاستی‌‌‌ها، باید به سمت فعال‌‌‌سازی ظرفیت‌‌‌های مغفول در کشور حرکت کنیم و این فعال‌سازی می‌تواند از کیش آغاز شود. رئیس هیات‌‌‌مدیره انجمن مدیریت جهادی کشور در پایان بیان کرد: نام‌گذاری‌‌‌های ۱۷ سال اخیر از سوی مقام معظم رهبری به‌‌‌خوبی نشان می‌دهد که ایشان کارآفرینی و تولید در جامعه را کلید رفع مشکلات اقتصادی دانسته‌‌‌اند و لازم است همه مسوولان به این حوزه توجه ویژه‌‌‌ای داشته باشند تا اقتصاد به‌‌‌عنوان دغدغه اصلی مطرح شود.