رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت جهادی کشور، رویکرد جهادی را تلاش و خلاقیت همه جانبه برای حل مشکلات اقتصادی دانست و گفت: نباید منتظر فروش نفت و درآمد حاصل از آن بمانیم بلکه باید به سمت فعال‌سازی سایر ظرفیت‌های مغفول در کشور حرکت کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، حسین سپهر روز دوشنبه در هشتیمن مدیریت جهادی کشور که با حضور فعالان اقتصادی و کارآفرین در محل وزارت کشور برگزار شد، افزود: با روی کار آمدن دولت مردمی، شاهد امید و نشاط در کشور هستیم که این امید باید به حل مشکلات مردم تبدیل شود.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) در خصوص اهمیت مدیریت جهادی ادامه داد: در فرمایش معظم له، مدیریت جهادی هویت، حیثیت و ترسیم کننده سرنوشت کشور است.
رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت جهادی کشور با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم اقتصاد و فرهنگ کشور تحول یابد؛ راهی جز تمسک به رویکرد جهادی نیست، خاطرنشان کرد: با عزم و اراده جهادی، مشکلات کشور حل شدنی است.
سپهر، شبکه جهادی در کشور را آماده حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت انقلاب اسلامی دانست و گفت: خنثی‌سازی اقدام خصمانه دشمن در تحریم هم با عمل و رویکرد جهادی، قابل دسترس است.
وی با انتقاد از برخی موانع داخلی در حوزه تولید و کارآفرینی اظهار کرد: قوانین ناکارآمد و دست و پاگیر، روند طولانی صدور مجوز ها و مافیاهای شکل گرفته در کشور، جملگی به کاهش تحرک تولید در کشور انجامیده است.
رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت جهادی کشور تصریح کرد: ایران اسلامی با ظرفیت‌های اقتصادی فراوان، از قابلیت بسیار مستعدی در رشد و توسعه برخوردار است و برای همین نباید منتظر فروش نفت و ارز حاصل از آن برای توسعه کشور باشیم.
سپهر با یادآوری حضور مردم در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: الگوی موفق دوران دفاع مقدس باید در جنگ امروز اقتصادی به کار گرفته شود؛ از مردم استمداد بجوئیم و حضور مردم را در عرصه‌های اقتصادی فعال‌تر کنیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه جهاد تبیین اشاره کرد و گفت: نیازمند جهاد تبیین در حوزه های اقتصادی به صورت تبیین وضعیت اقتصادی کشور، ارائه راهکارهای اقتصادی برای کاهش وابستگی به نفت و معرفی مانع‌سازان رشد اقتصادی کشور به مردم هستیم.
رئیس هیات مدیره انجمن مدیریت جهادی کشور از فعالان و کارآفرینان اقتصادی کشور خواست که در کنار بیان مشکلات و چالش‌های اقتصادی، راه حل‌های راهگشا هم ارائه دهند تا دولت در یک فضای همدلی با استفاده از نظرات ارائه شده، در مسیر کاهش مشکلات اقتصادی کشور قدم بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

مطالب مرتبط
فهرست